آشنایی با بورس

اولین گام برای شروع سرمایه‌گذاری حرفه‌ای در بورس، آشنایی با مفاهیم این بازار و نحوه خرید و فروش سهام است. همه آنچه که برای شروع سرمایه‌گذاری در بورس و نکات مهم معاملاتی نیاز دارید، در لینک زیر موجود است.

دریافت کدبورسی

برای شروع سرمایه‌گذاری در بورس باید کدبورسی دریافت نمایید. جهت دریافت کدبورسی باید در سایت یکی از کارگزاری‌های مجاز بورسی ثبت‌نام و احراز هویت انجام دهید. برای مقایسه برترین کارگزاری‌های بورس ایران و دریافت کدبورسی به صورت آنلاین و غیرحضوری ظرف 5 دقیقه کلیک نمایید. 

شرکت در دوره جامع معامله‌گری در بورس

دوره جامع معامله‌گری در بورس، کامل‌ترین دوره آموزشی این بازار است که تمام نیازهای معاملاتی شما اعم از نحوه خرید و فروش سهام، تحلیل تکنیکال، تحلیل بنیادی، تابلوخوانی، مدیریت سرمایه و تشکیل سبد سهام و… را برطرف می‌کند. جهت ثبت‌نام در دوره آموزش صفر تا صد بورس کلیک کنید.

آموزش خرید و فروش سهام

برای سرمایه‌گذاری در بورس باید با سامانه آنلاین معاملاتی کارگزاری‌ها و نحوه ثبت سفارش خرید و فروش سهام در این سامانه‌ها آشنا باشید. جهت آموزش ساده و روان خرید و فروش سهام در سامانه معاملاتی کلیک کنید.

مشاوره رایگان سرمایه‌گذاری

کارشناسان دپارتمان مالی درفک، آماده پاسخگویی به تمام سوالات شما در زمینه سرمایه‌گذاری در بورس، ارزدجیتال و فارکس هستند. جهت مشاوره رایگان سرمایه‌گذاری، کلیک کنید.

شرکت در وبینارهای تحلیلی

اگر به دنبال سیگنال خرید هستید، اکیدا توصیه می‌کنیم در وبینارهای تحلیل ما شرکت کنید. جهت ثبت نام در وبینار تحلیلی سیگنال خرید کلیک کنید.

شرکت در وبینارهای آموزشی

آموزش اصولی، بهترین راه برای پیشرفت در بازارهای مالی است. جهت شرکت در دوره‌های آموزشی رایگان و دوره‌های جامع معامله‌گری دپارتمان مالی درفک کلیک نمایید.

راهنمای جامع سبدگردانی اختصاصی

دپارتمان مالی درفک به عنوان نماینده شرکت سبدگردان، خدمات متنوعی در زمینه سبدگردانی رسمی و تحت نظارت سازمان بورس به مشتریان خود ارائه می‌دهد. برای اطلاع از طرح‌های متنوع سبدگردانی ما کلیک نمایید.